Ordinačné hodiny
Utorok
    
16.00 – 19.00
(administratíva)
Streda 9:30 – 15.00
Piatok 7:30 - 12.00
DentalJet -  4 roky záruka
Dentaljets
nezmluvná zubná ambulancia
MUDr. Jozef Latkóczy
Jiráskova 7
Trenčín 911 01

Konzervačná stomatológia

Ošetrenie citlivých krčkov

Citlivosť je spôsobená nesprávnou technikou čistenia zubov alebo nevhodnou zubnou kefkou.Časom dochádza k úbytku tvrdých zubných tkanív a zvýšeniu citlivosti na rôzne tepelné a chemické podnety.Ošetrenie prebieha pomocou laseru a laku,hlbšie defekty(klínové erózie)sa ošetrujú pomocou výplní.

 

Ošetrenie koreňových kanálikov-endodoncia 

Pri odumrení zubnej drene, značnom poškodení korunky alebo pred zhotovením niektorých protetických výrobkov (korunky, mostíky) je nutné zaplnit koreňové kanáliky = previesť endodontické ošetrenie.

Správne prevedený výkon zaručí dlhodobé využitie zuba, resp. jeho koreňa pre ďalšie náhrady. V minulosti často prevádzaný a obávaný výkon resekcie není vo väčšine prípadov dnes už vôbec potrebnýí. Väčšina endodonticky ošetrených zubov má býť ošetrená korunkou ako prevencia rozlomenia oslabeného zuba.

Výkon je u nás, tak ako všetky ostatné, prevádzný podľa pravidiel uznávaných zahraničními odbornými spoločnosťami. Úspešnosť liečby je podľa dlhodobých štatistík až 97%.

 

Kompozitné a amalgámové výplne

Ošetrenie koreňových kanálikov-endodoncia Pracujeme s materiálmi najvyššej kvality a ponúkame Vám možnosti,kde voľba materiálu nie je obmedzená len na estetické hľadisko.Každý materiál má svoje vlastnosti tj.,na ktoré zuby ho možno použiť,u akého pacienta, na ako veľký kaz,ako dlho vydrží a koľko stojí.O výhodách rôznych typov ošetrenia Vás samozrejme poučíme pred plánovaným výkonom.

Copyright © 2015 Dental Jets | Mapa stránky | Created by Q7